GYVENIMAS
GRETA PARKO

 • 1MENINIS ERDVĖS AKCENTAS
 • 2BENDRUOMENĖS RENGINIŲ ERDVĖ
 • 3PARKO TIPO PAVILJONAS
 • 4BENDRUOMENĖS PIEVA
 • 5ATOKVĖPIO ERDVĖ
 • 6RIEDĖJIMO ZONA
 • 7ŠUNŲ VEDŽIOJIMO AIKŠTELĖ
 • 8SENJORŲ ERDVĖ
 • 9VAIKŲ ŽAIDIMO AIKŠTELĖ
 • 10TUOPOS KALVELĖ
 • 11AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ
PARKO PLANAS

KĄ VEIKIAME N-GARDEN?

Čiumpame riedučius, paspirtuką, pikniko krepšį, augintinį ir leidžiamės į nuotykį ką tik išėję pro namų vartelius! N-GARDEN ribojasi su įspūdingu miesto parku, kurį savivaldybė įrengs iki 2020 m.

Suprantame, kad gyvenantiems Naujamiestyje labai svarbu turėti daugiau erdvių, kuriose galėtų leisti laisvalaikį, pailsėti po darbų ar pažaisti su vaikais, taip pat pasportuoti. Todėl Švitrigailos, Naugarduko ir Vytenio gatvių sankirtoje suplanavome įrengti erdvų skverą, kuriame aplinkiniai gyventojai galės pailsėti nuo centro šurmulio.

– Arūnas Visockas
Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento direktoriaus pavaduotojas

+

ŠILDYMAS

Antrame aukšte įrengiama grindininė kolektorinė autonominė šildymo sistema. 3 ir 8 aukštuose įrengiama autonominė radiatorinė šildymo sistema.

+

MIESTO PANORAMA

Kiekvienas butas turi atvirą balkoną. Pro langus bei iš balkonų vaizdas atsiveria į Vilniaus panoramą. Balkono grindys - vandeniui nelaidus betonas.

+

A+ KLASĖ

Pastato energinio naudingumo klasė A+

+

IŠPLANAVIMAS

Individualistams, poroms ir jaunoms šeimoms idealiai tinkantys - 1,5 kamb. su pertvara, 2 ir 3 kambarių butai. Butų plotai nuo 36 iki 61 kv. m.

+

UŽDARAS PARKAVIMAS PO NAMU

Dviejų aukštų uždaroje automobilių parkavimo aikštelėje saugiai paliekami automobiliai, dviračiams bei vaikų vežimėliams įrengtos saugyklos. Įrengiamos visą parą veikiančios vaizdo stebėjimo kameros, aptverta teritorija.

+

STILINGA LAIPTINĖ

Marmuro bei medžio sintezė laiptinės apdailoje sukuria išskirtinį stilių N-GARDEN namams. Stilius ir kokybė lydi nuo pirmo žingsnio.

+

LIFTAS

Laiptinėje įrengiamas keleivinis liftas Schindler. Liftu galima pakilti į bet kurį pastato aukštą.

+

PARKAS

Vilniaus savivaldybė 2019 m. žada atnaujinti greta N-GARDEN esantį parką ir pritaikyti jį bendruomenės poreikiams. Pasivaikščiojimai, pramogos ir poilsis - pasiekiami ranka.

RŪPESTINGAI
APGALVOTI
NAMAI

Pastatyta 33 000 m2 gyvenamosios paskirties ploto. Virš 500 laimingai įsikūrusių šeimų! Įgyvendintų projektų vertė 34 mln. €.

„Lithome“ – rūpestingai apgalvoti namai. Įmonės patirtis statybų sektoriuje jau 7-eri metai. Savo veiklą pradėjusi nuo individualių namų ir kotedžų statybos, įgyvendino daugiau nei 50 išskirtinių namų projektų.

Įmonės išskirtinumas būsto rinkoje yra mažaaukštė statyba, tvirtos ir šilumą taupančios medžiagos, aukšti statybos kokybės standartai, lankstumas, tiesioginis bendravimas su klientu, atsižvelgiant į individualius jo poreikius, geriausias kokybės ir kainos santykis.

90%statybos darbų
jau atlikta
Džiaugiamės, kad Jus sudomino mūsų projektas, bet visi butai jau parduoti.
Projekte liko laisvų parkavimo vietų po namu. Dėl įsigijimo susisiekite su pardavimų atstove Rasa, tel. +370 626 76029 arba el. p.: rasa@lithome.lt.
ŽIŪRĖTI KITUS PROJEKTUS