GYVENIMAS NAUJAMIESTYJE

Naujų galimybių bei jaukumo ieškodami atradome naujus namus. Mus vienija Naujamiestis, gyvenimo kokybė ir miesto kultūra.

Naujamiesčio kaimynystė - tai magiški, paryčiais pasibaigiantys vakarai stilingose kavinėse bei baruose, tai miesto horizonte tingiai kylanti saulė, kurią matai pro miegamojo langus, tai visur lydintis senamiesčio prieskonis ir veržlūs mūsų žingsniai naujomis gatvėmis.

P.s. nuo šiol susitinkame mieste!

A+ energinės klasės name butai racionaliai suplanuoti atsižvelgiant į skirtingus individualistų, porų bei šeimų poreikius. Namai - tai saugumo jausmas. Dviratį saugu palikti N-GARDEN uždarame kieme arba gyventojams skirtoje dviračių saugykloje, esančioje požeminėje automobilių aikštelėje. Teritoriją visą parą stebi kameros. O stilingas ir kava kvepiantis kaimynas ryte visuomet pasilabins.

Tomis dienomis, kai už lango nepaliaujamai lyja ir norisi tik susisukti, apsikloti ir likti lovoje dar penkias minutes, apima nepakartojamas jausmas, nes supranti, jog savo namuose gali daryti ką nori ir kada nori.

Šie namai Jums tinka.

50
- New is always better
50 priežasčių gyventi N-GARDEN
Namai jau pastatyti! Naujamiestis PARDUOTI VISI BUTAI! gaivu biuras namuose žalia balkonai NAMAI JAU PASTATYTI! A+ įspūdinga madinga liftai pigus išlaikymas parkas dideli langai viskas šalia
požeminis parkingas marmuras sostinė senamiestis kaimynystė uždaras kiemas dviračių saugykla stilinga butikai sporto klubai stilingi barai madingos kavinės viskas arti patogus suplanavimas apgalvoti namai erdvi laiptinė
dviračių takai puiki lokacija nauja patogu gyvenimas centre svajonių namai miesto ritmas draugiška gyvūnams miesto kultūra autonominis šildymas nebrangus išlaikymas aktyvus laisvalaikis kokybė patyręs vystytojas kokybiškos medžiagos statybų kontrolė
... ir ypatingas Naujamiesčio vaibas.
 • INDIVIDUALISTO VALDOS
  Funkcionaliai suplanuotos nedidelių, tačiau erdvių butų zonos suteikia neribotą laisvę dirbti, ilsėtis ir mėgautis nepriklausomybe. Subalansuota individualistams.
  36 m2
  laisvės
  butai
 • LIZDELIS DVIEMS
  Jaukus poros būstas pasakoja jų istoriją, o du dviračiai ir šiap prašosi daugiau kvadratinių metrų. Nors Jūs neišskiriami, tačiau reikalinga asmeninė erdvė ir jam ir jai.
  36-46 m2
  meilės
  butai
 • SUBALANSUOTA ŠEIMAI
  Mažosios pėdutės jau savarankiškai laksto po namus ir nori turėti savo kambarį, kuris sutalpintų visas svajones ir žaislus. 3 kambarių butai mažoms ir didelėms šeimoms.
  54-60 m2
  džiaugsmo
  butai
Džiaugiamės, kad Jus sudomino mūsų projektas, bet visi butai jau parduoti.
Projekte liko laisvų parkavimo vietų po namu. Dėl įsigijimo susisiekite su pardavimų atstove Rasa, tel. +370 626 76029 arba el. p.: rasa@lithome.lt.
ŽIŪRĖTI KITUS PROJEKTUS